R0.25D-0505-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D-0505-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R0.25D-0505-R
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 250MW
Fitxak: R0.25D-0505-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
R0.25D-0505-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R0.25D-0505-R fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-5V 250MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12128 pcs Datuen fitxa R0.25D-0505-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -5V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Series ECONOLINE R0.25D Energia (Watts) 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 10-SMD Module, 6 Leads
Beste izenak 10015255
R0.25D0505R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 60 ~ 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 25mA, 25mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 25mA, 25mA