R-78B2.5-1.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B2.5-1.5L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R-78B2.5-1.5L
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W
Fitxak: R-78B2.5-1.5L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42 pcs
  • Mezua
R-78B2.5-1.5Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R-78B2.5-1.5L fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8883 pcs Datuen fitxa R-78B2.5-1.5L.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V
Tentsioa - Input (Max) 18V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Series INNOLINE R-78B-1.5
Energia (Watts) 3.75W Packaging Tube
Pakete / kasua 3-SIP Module Beste izenak 80000029
R78B2.51.5L
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1.5A 4.75V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -