4006T-440-AL
RAFRAF
4006T-440-AL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4006T-440-AL
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM
Fitxak: 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
4006T-440-ALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4006T-440-AL fabrikatzailea RAF
deskribapena RND STANDOFF #4-40 ALUM 15.09MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 39504 pcs Datuen fitxa 1.4006T-440-AL.pdf2.4006T-440-AL.pdf
Mota Round Standoff Gaika / unthreaded Threaded
Series - Torlojua, haria tamaina #4-40
ionikoa - Beste izenak 1772-1422
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Luzera - Oro har 0.750" (19.05mm) 3/4" Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Generoa Male, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.188" (4.78mm) 3/16" Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Round Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.594" (15.09mm) Kolore -
Altuera Batzordearen artean 0.594" (15.09mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
40072
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: ELECTRICIAN'S GLOVES - LARGE
Stockean: 3555 pcs
Deskarga: 40072.pdf
RFQ
40076N
40076N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: FILE,PILLAR,NARROW,CUT 0,6"/152M
Stockean: 4288 pcs
Deskarga:
RFQ
40068
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES L
Deskarga:
deskribapena: ELECTRICIAN'S GLOVES - EXTRA-LAR
Deskarga: 40074.pdf
fabrikatzaileak: Bopla Enclosures
deskribapena: SLOT STONE F 40MM, M4
deskribapena: JOURNEYMAN LEATHER WORK GLOVES X
fabrikatzaileak: Steinel
deskribapena: TS600W PLASTIC WELDING SET
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: WRENCH COMBINATION 2" 21.26"
deskribapena: SLOT STONE F 30MM, M4
fabrikatzaileak: ebm-papst Inc.
deskribapena: INLET RING, 400MM BCI