2105T-632-AL
RAFRAF
2105T-632-AL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2105T-632-AL
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena HEX STANDOFF #6-32 ALUM 15.09MM
Fitxak: 1.2105T-632-AL.pdf2.2105T-632-AL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2105T-632-ALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2105T-632-AL fabrikatzailea RAF
deskribapena HEX STANDOFF #6-32 ALUM 15.09MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 176947 pcs Datuen fitxa 1.2105T-632-AL.pdf2.2105T-632-AL.pdf
Mota Hex Standoff Gaika / unthreaded Threaded
Series - Torlojua, haria tamaina #6-32
ionikoa - Beste izenak 1772-1279
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Luzera - Oro har 0.594" (15.09mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Generoa Female, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Hex Standoff Threaded #6-32 Aluminum 0.594" (15.09mm) Kolore -
Altuera Batzordearen artean 0.594" (15.09mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
21058
fabrikatzaileak: Wiha
deskribapena: WRENCH BOX END 13/16"
Stockean: 2119 pcs
Deskarga: 21058.pdf
RFQ
2105A 0035000
2105A 0035000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 16PR 18AWG SHLD
Stockean: 2 pcs
Deskarga:
RFQ
21058
fabrikatzaileak: SCS
deskribapena: BAG 5"X8" STATIC SHIELD 1=100 PC
Stockean: 4090 pcs
Deskarga: 21058.pdf
2105A 0031000
2105A 0031000
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 8 pcs
Deskarga:
2105A 0065000
2105A 0065000
Stockean: 2 pcs
2106,IR
2106,IR
fabrikatzaileak: Serpac Electronic Enclosures
deskribapena: INFRARED PANEL FOR H-67 SERIES
Deskarga: 2106,IR.pdf
2106,CL
2106,CL
deskribapena: CLEAR PANEL FOR H-67 SERIES
Deskarga: 2106,CL.pdf
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: 0985 S4742 104/30 M
Stockean: 538 pcs
fabrikatzaileak: Adafruit
deskribapena: LEAP MOTION CONTROLLER WITH SDK
Stockean: 965 pcs
2105T-632-AL-7
2105T-632-AL-7
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: HEX STANDOFF #6-32 ALUM 15.09MM
Deskarga: 2105T-632-AL-7.pdf
2105A 0061000
2105A 0061000