2102T-632-AL-7
RAFRAF
2102T-632-AL-7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2102T-632-AL-7
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena HEX STANDOFF #6-32 ALUM 10.31MM
Fitxak: 1.2102T-632-AL-7.pdf2.2102T-632-AL-7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2102T-632-AL-7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2102T-632-AL-7 fabrikatzailea RAF
deskribapena HEX STANDOFF #6-32 ALUM 10.31MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 171384 pcs Datuen fitxa 1.2102T-632-AL-7.pdf2.2102T-632-AL-7.pdf
Mota Hex Standoff Gaika / unthreaded Threaded
Series - Torlojua, haria tamaina #6-32
ionikoa Iridite Beste izenak 1772-1144
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Luzera - Oro har 0.406" (10.30mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Generoa Female, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Hex Standoff Threaded #6-32 Aluminum 0.406" (10.31mm) Kolore -
Altuera Batzordearen artean 0.406" (10.31mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2103
fabrikatzaileak: Kitronik
deskribapena: GAME PROJECT KIT
Stockean: 13148 pcs
Deskarga: 2103.pdf
RFQ
2102A 0031000
2102A 0031000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 5PR 18AWG SHLD
Stockean: 24 pcs
Deskarga:
RFQ
2102A 0065000
2102A 0065000
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 4 pcs
Deskarga:
2103
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: BOX PLASTIC BLACK 2.25"L X 1"W
Stockean: 3633 pcs
2102S
2102S
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: AVIATION SNIPS OFFSET HANDLE
Deskarga: 2102S.pdf
2102T-632-AL
2102T-632-AL
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: HEX STANDOFF #6-32 ALUM 10.31MM
Deskarga: 2102T-632-AL.pdf
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: BULLDOG SNIPS SOFT GRIPS
Deskarga: 2103.pdf
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PC PIN CIRC .062DIA TINLEAD
fabrikatzaileak: Lumberg Automation
deskribapena: 0985 S4742 104/15 M
2102A 0061000
2102A 0061000
Stockean: 23 pcs
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HOLDER BATTERY 1/2AA CELL STEEL
2102A 0035000
2102A 0035000