2055-440-SS-20
RAFRAF
2055-440-SS-20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2055-440-SS-20
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8"
Fitxak: 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
2055-440-SS-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2055-440-SS-20 fabrikatzailea RAF
deskribapena HEX STANDOFF #4-40 SS 3/8" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98755 pcs Datuen fitxa 1.2055-440-SS-20.pdf2.2055-440-SS-20.pdf
Mota Hex Standoff Gaika / unthreaded Threaded
Series - Torlojua, haria tamaina #4-40
ionikoa Passivated Beste izenak 1772-1708
Material Stainless Steel Luzera - Oro har 0.375" (9.53mm) 3/8"
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Generoa Female, Female
Ezaugarriak - Diametroa - Kanpoan 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Diametroa - Barruan - Deskribapen zehatza Hex Standoff Threaded #4-40 Stainless Steel 0.375" (9.53mm) 3/8"
Kolore - Altuera Batzordearen artean 0.375" (9.53mm) 3/8"
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2055-440-N
2055-440-N
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 3/8"
Stockean: 69013 pcs
Deskarga: 2055-440-N.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: FOCASS OM3 12 X SC/PC- MPO STR X
Stockean: 221 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: CONN PLUG POSTED 20POS PANEL MT
Stockean: 5496 pcs
Deskarga: 205509-1.pdf
deskribapena: CONN PLUG POSTED 6POS PANEL MT