1537-B-6-AL
RAFRAF
1537-B-6-AL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1537-B-6-AL
Fabrikatzaileak / Marka: RAF
Produktuaren Deskribapena ROUND SPACER ALUMINUM 1/2"
Fitxak: 1.1537-B-6-AL.pdf2.1537-B-6-AL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1537-B-6-ALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1537-B-6-AL fabrikatzailea RAF
deskribapena ROUND SPACER ALUMINUM 1/2" Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 200024 pcs Datuen fitxa 1.1537-B-6-AL.pdf2.1537-B-6-AL.pdf
Mota Round Spacer Gaika / unthreaded Unthreaded
Series - Torlojua, haria tamaina -
ionikoa - Beste izenak 1772-1588
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material Aluminum
Luzera - Oro har 0.605" (15.37mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant
Generoa Female, Swage Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.250" (6.35mm) 1/4" Diametroa - Barruan 0.140" (3.56mm)
Deskribapen zehatza Round Spacer Unthreaded Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2" Kolore -
Altuera Batzordearen artean 0.500" (12.70mm) 1/2"
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1537-94J
1537-94J
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 240UH 115MA 7.8 OHM TH
Stockean: 132018 pcs
Deskarga: 1537-94J.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: SENSOR ACTUATOR BOX
Stockean: 596 pcs
Deskarga: 1537116.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 220UH 117MA 7.45 OHM
Stockean: 137719 pcs
Deskarga: 1537-92J.pdf
Deskarga: 1537077.pdf
1537-94G
1537-94G
Deskarga: 1537-94G.pdf
Stockean: 749 pcs
Stockean: 767 pcs
1537-92H
1537-92H
Deskarga: 1537-92H.pdf
1537-94F
1537-94F