QBT40IB0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QBT40IB0
Fabrikatzaileak / Marka: QT Brightek
Produktuaren Deskribapena 0.4" THREE DIGIT THROUGH HOLE DI
Fitxak: QBT40IB0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
840 pcs
  • Mezua
QBT40IB0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QBT40IB0 fabrikatzailea QT Brightek
deskribapena 0.4" THREE DIGIT THROUGH HOLE DI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27057 pcs Datuen fitxa QBT40IB0.pdf
Uhin - gailurra 465nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3V
Tamaina / dimentsioa 1.185" L x 0.630" W x 0.276" H (30.10mm x 16.00mm x 7.00mm) Series QBT40xxz
Power Dissipation (Max) 120mW Pakete / kasua 12-DIP (0.500", 12.70mm)
Karaktere kopurua 3 Millicandela Balorazioa 40mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.40" (10.16mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Blue 7-Segment 3 Character Common Anode 3V 20mA 1.185" L x 0.630" W x 0.276" H (30.10mm x 16.00mm x 7.00mm) 12-DIP (0.500", 12.70mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Anode