QBD56IB1
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QBD56IB1
Fabrikatzaileak / Marka: QT Brightek
Produktuaren Deskribapena 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Fitxak: QBD56IB1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
975 pcs
  • Mezua
QBD56IB1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QBD56IB1 fabrikatzailea QT Brightek
deskribapena 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40000 pcs Datuen fitxa QBD56IB1.pdf
Uhin - gailurra 465nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3V
Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) Series QBD56xxz
Power Dissipation (Max) 120mW Pakete / kasua 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Karaktere kopurua 2 Millicandela Balorazioa 60mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.56" (14.22mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Blue 7-Segment 2 Character Common Cathode 3V 20mA 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Cathode