W4150GG3000
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W4150GG3000
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 892MHZ/1.575GHZ PUCK 3M
Fitxak: W4150GG3000.pdf
  • Mezua
W4150GG3000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W4150GG3000 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 892MHZ/1.575GHZ PUCK 3M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3698 pcs Datuen fitxa W4150GG3000.pdf
VSWR 2.5, 2.5, 1.5 Bukaera Connector, SMA Male
Series - Itzulerako galera -
Packaging Tray Banden kopurua 3
Muntaketa mota Adhesive Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 0.315" (8.00mm) Irabazia 2dBi, 4dBi
Maiztasun-tartea 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 892MHz, 1.575GHz, 1.9GHz Ezaugarriak LNA
Deskribapen zehatza 892MHz, 1.575GHz, 1.9GHz GPS, GSM Puck RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 2dBi, 4dBi Connector, SMA Male Adhesive eskaerak GPS, GSM