TM800DCA1
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TM800DCA1
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena TRANSCEIVER PBC
Fitxak:
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Stock egoera 820 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7 pcs
  • Mezua
TM800DCA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TM800DCA1 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
Kopurua eskuragarri 820 pcs Datuen fitxa
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TM8116NL
TM8116NL
fabrikatzaileak: Pulse Electronics Corporation
deskribapena: CMC 470UH 700MA 2LN 800 OHM SMD