ST6-48B32
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST6-48B32
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: ST6-48B32.pdf
  • Mezua
ST6-48B32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST6-48B32 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6247 pcs Datuen fitxa ST6-48B32.pdf
pisu 0.8 lb (362.87g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 24V, Series 48V
Tentsioa - Lehen 115V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.15mm L x 47.24mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Single
Energia - Max 20 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 36.58mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 800mA, Series 400mA