ST5-28B23
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST5-28B23
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE
Fitxak: ST5-28B23.pdf
  • Mezua
ST5-28B23ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST5-28B23 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6516 pcs Datuen fitxa ST5-28B23.pdf
pisu 0.7 lb (317.51g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 47.24mm L x 39.62mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Single
Energia - Max 12 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 36.58mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 840mA, Series 420mA