ST3-48B29
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST3-48B29
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
Fitxak: ST3-48B29.pdf
  • Mezua
ST3-48B29ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST3-48B29 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5944 pcs Datuen fitxa ST3-48B29.pdf
pisu 0.25 lb (113.4g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 24V, Series 48V
Tentsioa - Lehen 115V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 35.05mm L x 28.70mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Single
Energia - Max 2.4 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 30.23mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 100mA, Series 50mA