RO17102NM
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
RO17102NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RO17102NM
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE
Fitxak: 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
RO17102NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RO17102NM fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 1.9GHZ WHIP STR N MALE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1785 pcs Datuen fitxa 1.RO17102NM.pdf2.RO17102NM.pdf3.RO17102NM.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, N Male
Series - Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Beste izenak 553-2591 Banden kopurua 1
Muntaketa mota Connector Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Altuera (Max) 4.528" (115.00mm) Irabazia 2dBi
Maiztasun-tartea 1.71GHz ~ 2.17GHz Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.9GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1.9GHz GSM, WLAN Whip, Straight RF Antenna 1.71GHz ~ 2.17GHz 2dBi Connector, N Male Connector Mount eskaerak GSM, WLAN
Antena mota Whip, Straight
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
W5101
W5101
fabrikatzaileak: Pulse Electronics Corporation
deskribapena: RF ANT 2.4GHZ FLAT PATCH SLDR
Stockean: 15632 pcs
Deskarga: W5101.pdf
RFQ
AMB1981
AMB1981
fabrikatzaileak: AMBER wireless GmbH
deskribapena: ANTENNA 868MHZ CORNER 142MM SMA