PE-68280NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-68280NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE-68280NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena CURR SENSE XFMR 1:1:100 15A SMD
Fitxak: PE-68280NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PE-68280NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE-68280NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena CURR SENSE XFMR 1:1:100 15A SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29933 pcs Datuen fitxa PE-68280NLT.pdf
pisu - Mota Invasive
Erlatiboa aktibatuta - Lehen mailakoak: Bigarren mailakoak 1:1:100 Amaiera estiloa -
Tamaina / dimentsioa 0.495" L x 0.490" W (12.57mm x 12.45mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak 553-2100-1 Muntaketa mota Surface Mount
induktantzia 14.8mH Altuera - Eserita (Max) 0.280" (7.11mm)
Maiztasun-tartea 50kHz ~ 500kHz Energia Denbora (E.T.) -
Deskribapen zehatza 15A 1:1:100 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 1.15 mOhm Primary, 930 mOhm Secondary 14.8mH Surface Mount DC Erresistentzia (DCR) 1.15 mOhm Primary, 930 mOhm Secondary
Oraingo ratioa - Uneko balorazioa 15A