PE-0201CC2N2STT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PE-0201CC2N2STT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PE-0201CC2N2STT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 360MA 190 MOHM
Fitxak: PE-0201CC2N2STT.pdf
  • Mezua
PE-0201CC2N2STTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PE-0201CC2N2STT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 2.2NH 360MA 190 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2705 pcs Datuen fitxa PE-0201CC2N2STT.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 (0603 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
estali Unshielded Series 0201CC
balorazio - Q @ Freq 4 @ 100MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 553-2308-1 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.2nH
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Frekuentzia - Self Resonant 8.8GHz
Deskribapen zehatza 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 360mA 190 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max
Uneko balorazioa 360mA Uneko - Saturazioa -