PA5002.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA5002.331NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD
Fitxak: PA5002.331NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PA5002.331NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA5002.331NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 330NH 14.4A 7MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40806 pcs Datuen fitxa PA5002.331NLT.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
estali Shielded Series PA5002.XXXNLT
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-4073-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Molded Inductor 14.4A 7 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7 mOhm Max Uneko balorazioa 14.4A
Uneko - Saturazioa 26A