PA4548.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4548.331NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA4548.331NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena INDUCTOR 0.33 UH SMT 7.3 X 6.9
Fitxak: PA4548.331NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
PA4548.331NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA4548.331NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena INDUCTOR 0.33 UH SMT 7.3 X 6.9 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 220192 pcs Datuen fitxa PA4548.331NLT.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series PA4548.XXXNLT
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-3979-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Molded Inductor 15A 4.4 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 4.4 mOhm Max Uneko balorazioa 15A
Uneko - Saturazioa 28A