PA4546.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4546.331NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA4546.331NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena INDUCTOR 0.33UH SMT 4.7 X 4.3
Fitxak: PA4546.331NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PA4546.331NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA4546.331NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena INDUCTOR 0.33UH SMT 4.7 X 4.3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63996 pcs Datuen fitxa PA4546.331NLT.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
estali Unshielded Series PA4546.XXXNLT
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-4052-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Unshielded Molded Inductor 7A 16 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 16 mOhm Max Uneko balorazioa 7A
Uneko - Saturazioa 11A