PA4345.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4345.331NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA4345.331NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 12A 7.3 MOHM SMD
Fitxak: PA4345.331NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PA4345.331NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA4345.331NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 330NH 12A 7.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206430 pcs Datuen fitxa PA4345.331NLT.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.213" W (6.00mm x 5.40mm)
estali Shielded Series PA4345.XXXNLT
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-3485-2
PA4345.331NLT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330nH Shielded Molded Inductor 12A 7.3 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7.3 mOhm Max Uneko balorazioa 12A
Uneko - Saturazioa 21.3A