PA4331.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4331.152NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA4331.152NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.5A 74 MOHM SMD
Fitxak: PA4331.152NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PA4331.152NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA4331.152NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.5A 74 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149545 pcs Datuen fitxa PA4331.152NLT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series PA4331.XXXNLT
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-3283-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 37MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 74 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 74 mOhm Max Uneko balorazioa 2.5A
Uneko - Saturazioa 3.4A