PA0135.331NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PA0135.331NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 82.5NH SMD
Fitxak: PA0135.331NLT.pdf
  • Mezua
PA0135.331NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PA0135.331NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 82.5NH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3893 pcs Datuen fitxa PA0135.331NLT.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.510" W (12.95mm x 12.95mm)
estali Unshielded Series PA0135
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C
Bobinak kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzioa - seriean konektatuta 330nH Indukzioa - Paralelean konektatuta 82.5nH
Altuera 0.280" (7.11mm) Deskribapen zehatza Unshielded 2 Coil Inductor Array 330nH Inductance - Connected in Series 82.5nH Inductance - Connected in Parallel 0.225 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 40A
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 0.9 mOhm Max DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 0.225 mOhm Max
Uneko saturazioa - Seriea 32A Uneko saturazioa - Paraleloa 40A
Oraingo balorazioa - Seriea 20A Oraingo balorazioa - Paraleloa 40A