P0770.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0770.152NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P0770.152NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.6A 50 MOHM SMD
Fitxak: P0770.152NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
P0770.152NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P0770.152NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.6A 50 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226049 pcs Datuen fitxa P0770.152NLT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series P0770NL
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-1943-2
P0770.152NLT-ND
P0770152NLT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 50 mOhm Max Uneko balorazioa 2.6A
Uneko - Saturazioa 2.6A