P0751.152NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
P0751.152NLT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P0751.152NLT
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.4A 12 MOHM SMD
Fitxak: P0751.152NLT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
P0751.152NLTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P0751.152NLT fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.4A 12 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208849 pcs Datuen fitxa P0751.152NLT.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
estali Unshielded Series P0751NL
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 553-1056-2
P0751.152TNL
P0751152NLT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 130°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.215" (5.46mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6.4A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 12 mOhm Max Uneko balorazioa 6.4A
Uneko - Saturazioa 8A