LP10-250B23
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP10-250B23
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Fitxak: LP10-250B23.pdf
  • Mezua
LP10-250B23ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP10-250B23 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2977 pcs Datuen fitxa LP10-250B23.pdf
pisu 0.313 lb (141.97g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 5V, Series 10V
Tentsioa - Lehen - Tentsioa - isolamendua 1500Vrms
Mota Semi-Toroidal Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 47.63mm L x 39.67mm W Series Low Profile Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 2 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 16.51mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 500mA, Series 250mA