ICEFIN806DMN
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
ICEFIN806DMN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ICEFIN806DMN
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 883MHZ BLADE N FEM CONN
Fitxak: 1.ICEFIN806DMN.pdf2.ICEFIN806DMN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ICEFIN806DMNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ICEFIN806DMN fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 883MHZ BLADE N FEM CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2051 pcs Datuen fitxa 1.ICEFIN806DMN.pdf2.ICEFIN806DMN.pdf
VSWR 1.7 Bukaera Connector, N Female
Series * Itzulerako galera -
Energia - Max 20W Packaging Bulk
Beste izenak 553-3945
ICEFIN806DMN-ND
Banden kopurua 1
Muntaketa mota Connector Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 3.099" (78.71mm) Irabazia 3.7dBi
Maiztasun-tartea 806MHz ~ 960MHz Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 883MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 883MHz Blade RF Antenna 806MHz ~ 960MHz 3.7dBi Connector, N Female Connector Mount eskaerak -