DTL1553-2
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTL1553-2
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena TRANSFORMER MIL PBC
Fitxak: DTL1553-2.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
DTL1553-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTL1553-2 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
Kopurua eskuragarri 1705 pcs Datuen fitxa DTL1553-2.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.930" L x 0.630" W (23.62mm x 16.00mm) Series -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Request inventory verification / RoHS non-compliant induktantzia -
Altuera - Eserita (Max) 0.155" (3.94mm) Energia Denbora (E.T.) -