DST7-28B56
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DST7-28B56
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE
Fitxak: DST7-28B56.pdf
  • Mezua
DST7-28B56ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DST7-28B56 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 36VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3663 pcs Datuen fitxa DST7-28B56.pdf
pisu 1.1 lbs (499g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 14V, Series 28V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 66.80mm L x 55.63mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 36 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 39.62mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 2.6A, Series 1.3A