DST4-48B30
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DST4-48B30
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Fitxak: DST4-48B30.pdf
  • Mezua
DST4-48B30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DST4-48B30 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5707 pcs Datuen fitxa DST4-48B30.pdf
pisu 0.44 lb (199.58g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 24V, Series 48V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 2500Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 41.40mm L x 33.27mm W Series Split Bobbin Plug-In
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 6 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 33.27mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 250mA, Series 125mA