RV4NAYSJ500A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSJ500A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV4NAYSJ500A
Fabrikatzaileak / Marka: Precision Electronic Components Ltd.
Produktuaren Deskribapena POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR
Fitxak: 1.RV4NAYSJ500A.pdf2.RV4NAYSJ500A.pdf3.RV4NAYSJ500A.pdf4.RV4NAYSJ500A.pdf
  • Mezua
RV4NAYSJ500Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV4NAYSJ500A fabrikatzailea Precision Electronic Components Ltd.
deskribapena POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Series RV4
biraketa 314° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 50 Energia (Watts) 2W
Packaging Bulk Beste izenak RV4NJ500C
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 50 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 2.000" (50.80mm)
Aktiboen diametroa 0.249" (6.32mm)