RV4LAYSA251A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4LAYSA251A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RV4LAYSA251A
Fabrikatzaileak / Marka: Precision Electronic Components Ltd.
Produktuaren Deskribapena POT 250 OHM 2W CARBON LINEAR
Fitxak: RV4LAYSA251A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RV4LAYSA251Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RV4LAYSA251A fabrikatzailea Precision Electronic Components Ltd.
deskribapena POT 250 OHM 2W CARBON LINEAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8985 pcs Datuen fitxa RV4LAYSA251A.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Linear
Tamaina - Gorputza Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Series RV4
biraketa 314° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 250 Energia (Watts) 2W
Packaging Bulk Beste izenak RV4L251C
Aktibitate kopurua 1 Koadrilen kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Aldatu zen None Doikuntza mota User Defined
Ekintza mota Slotted Aktiboaren luzera 0.625" (15.88mm)
Aktiboen diametroa 0.249" (6.32mm)