KKA2541S28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
KKA2541S28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KKA2541S28
Fabrikatzaileak / Marka: Precision Electronic Components Ltd.
Produktuaren Deskribapena POT 250K OHM 2W CARBON LOG
Fitxak: KKA2541S28.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
KKA2541S28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KKA2541S28 fabrikatzailea Precision Electronic Components Ltd.
deskribapena POT 250K OHM 2W CARBON LOG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2588 pcs Datuen fitxa KKA2541S28.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa Solder Lug
Tenperatura koefizientea - Taper Logarithmic
Tamaina - Gorputza Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Series KK
biraketa 314° Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia (Ohms) 250k Energia (Watts) 2W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 1
Koadrilen kopurua 2 Muntaketa mota Panel Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 250k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
Bushing Thread 3/8-32 Aldatu zen None
Doikuntza mota User Defined Ekintza mota Slotted
Aktiboaren luzera 0.875" (22.23mm) Aktiboen diametroa 0.249" (6.32mm)