R9G22012CSOO
Powerex, Inc.Powerex, Inc.
Powerex, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R9G22012CSOO
Fabrikatzaileak / Marka: Powerex, Inc.
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 2KV 1200A DO200AB
Fitxak: R9G22012CSOO.pdf
  • Mezua
R9G22012CSOOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R9G22012CSOO fabrikatzailea Powerex, Inc.
deskribapena DIODE GEN PURP 2KV 1200A DO200AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3494 pcs Datuen fitxa R9G22012CSOO.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 2.3V @ 1500A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 2000V
Hornitzaileen gailuen paketea DO-200AB, B-PUK Abiadura Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 4µs
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-200AB, B-PUK
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 2000V 1200A Chassis Mount DO-200AB, B-PUK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 75mA @ 2000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 1200A Capacitance @ Vr, F -