42L048D1U
PortescapPortescap
42L048D1U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 42L048D1U
Fabrikatzaileak / Marka: Portescap
Produktuaren Deskribapena STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 5V
Fitxak: 1.42L048D1U.pdf2.42L048D1U.pdf3.42L048D1U.pdf4.42L048D1U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
42L048D1Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 42L048D1U fabrikatzailea Portescap
deskribapena STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
pisu 0.257 lb (116.4g) Tentsioaren balioa 5VDC
Mota Permanent Magnet Torque - Holding (oz-in / mNm) 15.1 / 106
Amaiera estiloa Wire Leads Iraultza bakoitzerako urratsak 48
Angeluaren urratsa 7.5° Tamaina / dimentsioa Round - 1.650" Dia (42.00mm)
Series 42L Rotor Inertzia 19.5gcm²
Beste izenak 403-1024 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Zuloen arteko tartea 1.950" (49.48mm) Luzera - Eraztuna eta estalkia 0.450" (11.43mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Round Shaft
Diametroa - Shaft 0.118" (3.00mm) Deskribapen zehatza Unipolar Stepper Motor 960mA 5VDC
Uneko balorazioa 960mA Bobina mota Unipolar
Bobina erresistentzia 5.2 Ohms Homologazioak -
zehaztasun ±15%