22V28-208E.201
PortescapPortescap
22V28-208E.201 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22V28-208E.201
Fabrikatzaileak / Marka: Portescap
Produktuaren Deskribapena STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC
Fitxak: 22V28-208E.201.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
22V28-208E.201ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22V28-208E.201 fabrikatzailea Portescap
deskribapena STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1584 pcs Datuen fitxa 22V28-208E.201.pdf
pisu 0.15 lb (68.04g) Tentsioaren balioa 24VDC
Mota DC Motor Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) 1.15 / 8.13
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Amaiera estiloa Solder Tab
Tamaina / dimentsioa Round - 0.866" Dia (22.00mm) Series 22V28
RPM 10000 RPM Power - Rated 4.2W
Beste izenak 1011223006
22N28 208E 201F16
22V 28 208E 201 F16
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Zuloen arteko tartea 0.670" (17.00mm) Motor mota Brushed
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Eraztuna eta estalkia 0.402" (10.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gear murrizketa-erlazioa -
Funtzio Standard Ezaugarriak -
Kodetzaile mota - Diametroa - Shaft 0.079" (2.00mm)
Deskribapen zehatza Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 4.2W 24VDC Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Crouzet
deskribapena: MOTOR 82330 230V 50HZ GEARBOX RC