17S78-208P.1
PortescapPortescap
17S78-208P.1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 17S78-208P.1
Fabrikatzaileak / Marka: Portescap
Produktuaren Deskribapena STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC
Fitxak: 17S78-208P.1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
17S78-208P.1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 17S78-208P.1 fabrikatzailea Portescap
deskribapena STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1157 pcs Datuen fitxa 17S78-208P.1.pdf
pisu 0.042 lb (19.05g) Tentsioaren balioa 6VDC
Mota DC Motor Torque - Puntuazioa (oz-in / mNm) 0.34 / 2.6
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) - Amaiera estiloa Solder Tab
Tamaina / dimentsioa Round - 0.669" Dia (17.00mm) Series 17S78
RPM 10000 RPM Power - Rated 2.4W
Beste izenak 1011171003
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Zuloen arteko tartea 0.394" (10.00mm) Motor mota Brushed
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Eraztuna eta estalkia 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gear murrizketa-erlazioa -
Funtzio Standard Ezaugarriak -
Kodetzaile mota - Diametroa - Shaft 0.059" (1.50mm)
Deskribapen zehatza Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 2.4W 6VDC Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
17S14D-400L5
17S14D-400L5
fabrikatzaileak: Rosenberger
deskribapena: CONN SMP PLUG STR 50OHM PCB