PT080-48-0
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PT080-48-0
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena CORD PATCH PIN TIP PLUG 48" BLK
Fitxak:
  • Mezua
PT080-48-0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PT080-48-0 fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena CORD PATCH PIN TIP PLUG 48" BLK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3927 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 22 AWG Tentsioaren balioa 1000VDC (1kV)
Tenperatura barrutia 131°F (55°C) Series PT080
Beste izenak 6625011837166 Materiala - Isolamendua Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 48.0" (1219.20mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Black
Uneko balorazioa 3A Edukiak 1 Lead, Black
konfigurazioa Pin Tip to Pin Tip Kablearen luzera 48.0" (1219.20mm)