EM6303-72#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM6303-72#
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena TEST LEAD BANANA TO KELVIN 72"
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 683 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
EM6303-72#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM6303-72# fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena TEST LEAD BANANA TO KELVIN 72" Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 683 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge RG-174/U Tentsioaren balioa 33VAC, 70VDC
Mota DMM Test Leads Apilatzeko metodoa Multi-Stacking, Front and Vertical
Series 6303 balorazio -
Beste izenak 4141445
EM6303-72
Materiala - Isolamendua Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Deskribapen zehatza 72.0" (1828.80mm) Banana Plug, Double, Stackable To Kelvin Test Probe DMM Test Leads 33VAC, 70VDC
Uneko balorazioa - Edukiak 2 Leads, Black, Black and Red Plugs, Gray Probes
konfigurazioa Banana to Kelvin Kablearen luzera 72.0" (1828.80mm)