EM4964-SS-552#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM4964-SS-552#
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 46'
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
EM4964-SS-552#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM4964-SS-552# fabrikatzailea Pomona Electronics
deskribapena CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 46' Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 1428 pcs Datuen fitxa
Style BNC to BNC Series -
Beste izenak 4367667
EM4964-SS-552
Tenperatura operatiboa 50°C
Luzera 552.0" (14.0m) 46.0' Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
inpedantzia 50 Ohms Generoa Male to Male
Maiztasuna - Geh 10kHz Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza Cable Assembly Coaxial BNC to BNC Male to Male 4.95mm OD Coaxial Cable 552.0" (14.0m) 46.0' Kolore Black
Kable mota 4.95mm OD Coaxial Cable 2. Konexatzailea BNC Male Plug