EM4741-36-2#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EM4741-36-2#
Fabrikatzaileak / Marka: Pomona Electronics
Produktuaren Deskribapena .025 SQ PIN RECEPTACLE RED MTO
Fitxak:
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
EM4741-36-2#ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EM4741-36-2# fabrikatzailea Pomona Electronics
Kopurua eskuragarri 13528 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 22 AWG Tentsioaren balioa 45VAC
Tenperatura barrutia 122°F (50°C) Series 4741
Beste izenak 3390974
EM4741-36-2
Materiala - Isolamendua Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Deskribapen zehatza 36.0" (914.40mm) Socket, Square, 0.025" (0.64mm) To Socket, Square, 0.025" (0.64mm) Test Lead 45VAC 1 Lead, Red
Uneko balorazioa 3A Edukiak 1 Lead, Red
konfigurazioa Socket to Socket Kablearen luzera 36.0" (914.40mm)
2. Konexatzailea Socket, Square, 0.025" (0.64mm) 1. Konexatzailea Socket, Square, 0.025" (0.64mm)