PLS-75F25AL01-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
PLS-75F25AL01-08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLS-75F25AL01-08
Fabrikatzaileak / Marka: Peerless by Tymphany
Produktuaren Deskribapena SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.1DB
Fitxak: PLS-75F25AL01-08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2016 pcs
  • Mezua
PLS-75F25AL01-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLS-75F25AL01-08 fabrikatzailea Peerless by Tymphany
deskribapena SPEAKER 8OHM 25W TOP PORT 84.1DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6526 pcs Datuen fitxa PLS-75F25AL01-08.pdf
Mota Full Range Bukaera Solder Eyelet(s)
Teknologia Magnetic Tamaina / dimentsioa 3.071" L x 3.071" W (78.00mm x 78.00mm)
forma Round, Square Frame Series PLS
balorazio - Power - Rated 25W
Portuaren kokapena Top Packaging Bulk
Beste izenak T04-1D0030010 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Iman Ferrite Materiala - Kono Aluminum (AI)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
inpedantzia 7.34 Ohms Altuera - Eserita (Max) 1.953" (49.60mm)
Maiztasun-tartea 100Hz ~ 20kHz Frekuentzia - Self Resonant 99.51Hz
Eraginkortasuna - dBA 84.10 Eraginkortasuna - Mota Half Space Sensitivity
Eraginkortasuna - Probak 1W/1M Deskribapen zehatza 7.34 Ohms Full Range Speaker 25W 100Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 84.1dB