BC25SC08-08
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC25SC08-08 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BC25SC08-08
Fabrikatzaileak / Marka: Peerless by Tymphany
Produktuaren Deskribapena TWEETR 8OHM 100W TOP PORT 94.1DB
Fitxak: BC25SC08-08.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1080 pcs
  • Mezua
BC25SC08-08ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BC25SC08-08 fabrikatzailea Peerless by Tymphany
deskribapena TWEETR 8OHM 100W TOP PORT 94.1DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5153 pcs Datuen fitxa BC25SC08-08.pdf
Mota Tweeter Bukaera Solder Eyelet(s)
Teknologia Magnetic Tamaina / dimentsioa 2.756" Dia (70.00mm)
forma Round Series BC
balorazio - Power - Rated 100W
Portuaren kokapena Top Packaging Bulk
Beste izenak T04-1E0010035 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Iman Nd-Fe-B Materiala - Kono Cloth
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
inpedantzia 8.2 Ohms Altuera - Eserita (Max) 1.350" (34.30mm)
Maiztasun-tartea 2.5kHz ~ 20kHz Frekuentzia - Self Resonant 1731.62Hz
Eraginkortasuna - dBA 94.10 Eraginkortasuna - Mota Half Space Sensitivity
Eraginkortasuna - Probak 1W/1M Deskribapen zehatza 8.2 Ohms Tweeter Tweeter 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 94.1dB
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BC25TG15-08
BC25TG15-08
fabrikatzaileak: Peerless by Tymphany
deskribapena: TWEETER 8OHM 50W TOP PORT 89.8DB
Stockean: 5553 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: BC TWEETER 25MM FABRIC DOME FERR