PC-150D-24/1.5
Patco ElectronicsPatco Electronics
Patco Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PC-150D-24/1.5
Fabrikatzaileak / Marka: Patco Electronics
Produktuaren Deskribapena BATT CHRG LEAD ACID 20-28V 1.5A
Fitxak: PC-150D-24/1.5.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 686 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PC-150D-24/1.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PC-150D-24/1.5 fabrikatzailea Patco Electronics
deskribapena BATT CHRG LEAD ACID 20-28V 1.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 686 pcs Datuen fitxa PC-150D-24/1.5.pdf
pisu 750g Tentsioa - nominala 20V ~ 28V
Tentsioa - Input 11 ~ 15 V Mota Enclosed
Amaiera estiloa - Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.50" W x 2.50" H (127.00mm x 88.90mm x 63.50mm)
Series - Energia - Max 45W
Beste izenak PC-150D-24-1.5 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Gelaxken kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Enclosed Battery Charger 20V ~ 28V 1.5A Kargaren ordua 6 Hrs
Korrontearen korrontea - Geh 1.5A Bateria Kimika Lead Acid