100R24-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R24-127B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R24-127B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 24POS 1.00MM 5"
Fitxak: 1.100R24-127B.pdf2.100R24-127B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
100R24-127Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R24-127B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 24POS 1.00MM 5" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez