100R21-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R21-305B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 21POS 1.00MM 12"
Fitxak: 1.100R21-305B.pdf2.100R21-305B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
100R21-305Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R21-305B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 21POS 1.00MM 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30732 pcs Datuen fitxa 1.100R21-305B.pdf2.100R21-305B.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.039" (1.00mm) Zuzendarien kopurua 21
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.140" (3.56mm)
Luzera 12.0" (304.8mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 21 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 12.0" (304.8mm) Kable mota FFC, FPC