100R17-457B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R17-457B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R17-457B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 17POS 1.00MM 18"
Fitxak: 1.100R17-457B.pdf2.100R17-457B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
100R17-457Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R17-457B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 17POS 1.00MM 18" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez