100R-26-36BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100R-26-36BO
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 26POS 1.00MM 1.42"
Fitxak: 100R-26-36BO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
100R-26-36BOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100R-26-36BO fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 26POS 1.00MM 1.42" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4408 pcs Datuen fitxa 100R-26-36BO.pdf
Amaiera estiloa Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.039" (1.00mm) Beste izenak Q5404405
Zuzendarien kopurua 26 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.140" (3.56mm) Luzera 1.420" (36.07mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 26 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 1.420" (36.07mm)
Kable mota FFC, FPC
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
100R-222K
100R-222K
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 96MA 1.7 OHM