050R21-76B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R21-76B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R21-76B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 21POS 0.50MM 3"
Fitxak: 1.050R21-76B.pdf2.050R21-76B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
050R21-76Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R21-76B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 21POS 0.50MM 3" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez