050R20-305B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R20-305B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R20-305B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 20POS 0.50MM 12"
Fitxak: 1.050R20-305B.pdf2.050R20-305B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
050R20-305Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R20-305B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 20POS 0.50MM 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5256 pcs Datuen fitxa 1.050R20-305B.pdf2.050R20-305B.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.020" (0.50mm) Beste izenak Q4920579
Zuzendarien kopurua 20 Luzera - Exposed Ends 0.140" (3.56mm)
Luzera 12.0" (304.8mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 20 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 12.0" (304.8mm) Kable mota FFC, FPC